Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

opony letnie - co myślicie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez PIECIANR
    BFGoodrich G-Grip
    miałem przez 1 sezon 195/65/15 i szału nie było. Na mokrym nie czułem się za pewnie. Jak sucho to ok.

    >>>moja srebrna kombi strzała<<<

    Komentarz


    • Panowie planuje zakup opon letnich 205/55 r16 czy może któryś z was miał podane niżej opony ?, i które według z was to najlepszy wybór ?, chyba że w tej cenie znajdę coś lepszego ?

      BRIDGESTONE Turanza ER300
      Continental ContiPremiumContact 2
      Pirelli Cinturato P7

      Pozdrawiam i dzięki za pomoc

      Komentarz


      • Zamieszczone przez slike99
        Panowie planuje zakup opon letnich 205/55 r16 czy może któryś z was miał podane niżej opony ?, i które według z was to najlepszy wybór ?, chyba że w tej cenie znajdę coś lepszego ?

        BRIDGESTONE Turanza ER300
        Continental ContiPremiumContact 2
        Pirelli Cinturato P7

        Pozdrawiam i dzięki za pomoc
        Weź sobie te Falken FK 452 205/55 R16 91 W ja sobie takie sprawiłem ale 17 kumpel w RSce już drugi komplet sobie takich kupił to wodzie jeżdżą jak po suchym zresztą gdyby były do bani to by mi nie polecał i sobie by nie kupował
        GEODETA - w razie potrzeby pisać

        Komentarz


        • Ja zakupię Bridgestone Turanza T001 205/55/R16 91V. Dobrze wypadła w testach ADAC. Info tutaj

          >>>moja srebrna kombi strzała<<<

          Komentarz


          • Witam,

            ja od lata 2008 tj. już 4 lat śmigam na Dunlop SP Sport Fast Response (205/55 R16) i jestem bardzo zadowolony... Naprawdę polecam, nawet do agresywnego stylu jazdy... One to lubią... Po prostu wyśmienite.... :!: Nie będę opiniował, bo tego dużo w necie ale naprawdę polecam (rozmiar 205/55/R16)... Mało o nich na forach co mnie troszkę dziwi ale na pewno nie pożałujecie zakupu... :!:

            Pokulały się już ok. 70-80 kkm i dają radę, super oponki, same plusy...
            aczkolwiek zakupię chyba teraz 2 sztuki nowych bo 1 tylna coś mi się nie równo zdarła, ale to chyba wina "kąta"...
            Miałem właśnie z tego powodu kupić inne oponki ale po ukazaniu się testu ADAC 2012r kupię nie 4 inne, a tylko 2 - Dunlop SP Sport Fast Response i będzie "bajecznie" :lol:

            W notowaniach stoją wysoko (ADAC 2012) : Testy opon letnich ADAC » Oponeo

            Zobaczcie jak Yokohama C.drive 2 ma bardzo dobre noty trakcyjne, ale jak widać duże zużycie bieżnika i paliwa powoduje że... , ale sami to oceńcie...

            Ja bym to tak ustawił i polecał:

            1. Dunlop SP Sport FastResponse
            2. Bridgestone Turanza T001
            3. Yokohama C. drive 2
            4. Continental ContiPremiumContact 5
            5. Goodyear OptiGrip

            pozdro

            Komentarz


            • Dodam coś od siebie w takim razie

              Jeździłem sporo samochodem(kolegi) z oponami Barum i jestem nimi bardzo pozytywnie zaskoczony! Także jeżeli ktoś chce kupić sobie nowe opony i nie ma zamiaru wydawać na nie majątku to będzie dobry wybór.
              Nie hałasowały, nieźle trzymały się drogi zarówno na suchym jak i mokrym

              tutaj są po 250 zł sztuka
              Link

              Sam kupiłem sobie zimówki Barum i mogę powiedzieć, że spisały się REWELACYJNIE.

              Żeby nie było: Nie handluję oponami

              Komentarz


              • Zamieszczone przez slike99
                Continental ContiPremiumContact 2
                Już pisałem wcześniej o nich , przejrzyj strony poprzednie. W skrócie po ok. 60kkm (tylko na nich) mają 2x4mm i 2x4.5mm mierzone kilka dni temu ze względu na decyzję zakupu nowych czy jeszcze zostawi na jeden sezon, no może na połowę.
                Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                Komentarz


                • A ja polecam Vredestein Sportrac 3. Dostałem takie razem z autem. Dziwne, że nikt o nich nie pisze, a w 2011 zajęły pierwsze miejsce w testach ADAC.
                  Fakt, że są głośnie, ale za to wytrzymałe
                  AGR 112KM, 232Nm
                  Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez parasite
                    Fakt, że są głośnie
                    Sam sobie odpowiedziałeś
                    Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez AdamB
                      Zamieszczone przez parasite
                      Fakt, że są głośnie
                      Sam sobie odpowiedziałeś
                      Fakt Aczkolwiek cichsze od zachwalanych wyżej Dunlopów (przynajmniej według ADAC) 8)
                      No i mają fajniejszy wygląd :twisted:
                      AGR 112KM, 232Nm
                      Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez Krzaq
                        slike99 napisał/a:
                        Panowie planuje zakup opon letnich 205/55 r16 czy może któryś z was miał podane niżej opony ?, i które według z was to najlepszy wybór ?, chyba że w tej cenie znajdę coś lepszego ?

                        BRIDGESTONE Turanza ER300
                        Continental ContiPremiumContact 2
                        Pirelli Cinturato P7

                        Pozdrawiam i dzięki za pomoc


                        Weź sobie te Falken FK 452 205/55 R16 91 W ja sobie takie sprawiłem ale 17 kumpel w RSce już drugi komplet sobie takich kupił to wodzie jeżdżą jak po suchym zresztą gdyby były do bani to by mi nie polecał i sobie by nie kupował

                        falken to nie ta klasa niż te co kolega wymienił, bo to budżetowa opona jest. Inna sprawa że ten model co podałeś to w opinii (spytaj np. Piramidy) mniej udany niż Ziex912 jest :P
                        Moje MU: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=586830#586830
                        6n leichtwagen: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=886072#886072
                        Rozpórki, mocowania foteli: http://gorny-sport.pl/

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez parasite
                          A ja polecam Vredestein Sportrac 3. Dostałem takie razem z autem. Dziwne, że nikt o nich nie pisze, a w 2011 zajęły pierwsze miejsce w testach ADAC.
                          Fakt, że są głośnie, ale za to wytrzymałe
                          te sportrac kulawo wygladaja . wyglad zimowek . (moje Gy UG7+ PODOBNIE WYGLADAJA)

                          ja polece z kolei continental contipremum 2. najlepsze na sucha nawierzchnie + super niskie zuzycie paliwa wg adac

                          co sie zgadza,bo na nich - 195/55 mam nizsze zuzycie niz na zimowikach 185/60 , oczywiscie w takich samych warunkach

                          Komentarz


                          • ja polece z kolei continental contipremum 2.
                            U mnie 205/55R16 CPC2 mają niższe zużycie paliwa gdzieś o 0.2-0.3l/100km niż Dunlopy Winter Sporty 3D 195/65R15
                            Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                            Komentarz


                            • Ja zakupię Bridgestone Turanza T001 205/55/R16 91V. Dobrze wypadła w testach ADAC. Info tutaj
                              Nie kupię! Właśnie się dowiedziałem, że nie mają w ofercie tej opony z rantem ochronnym na felgę :evil:

                              >>>moja srebrna kombi strzała<<<

                              Komentarz


                              • mam Continental ContiPremiumContact 2 3 rok teraz będzie i sobie bardzo chwalę
                                .................................................. ..............
                                O SERCE SZKODNIKA dba
                                Perfect Serwis DobryGrześWawa

                                .................................................. ..............

                                Komentarz


                                • Na ADAC są juz testy z tego roku:

                                  205/55 R16: 50 Sommerreifen der Dimension 205/55 R16 V im Test | ADAC

                                  165/70 R 14: Sommerreifen Test 2024: Alle Reifengrößen im Überblick

                                  215/65 R 16: Sommerreifen Test 2024: Alle Reifengrößen im Überblick

                                  Szkoda, że w testach ADAC nie pojawia się Kleber.
                                  Silnik R18A2.
                                  http://www.dadrl.org.uk
                                  http://www.lightmare.org

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez dragster
                                    Na ADAC są juz testy z tego roku:

                                    205/55 R16: Fehlerseite 404

                                    165/70 R 14: Fehlerseite 404

                                    215/65 R 16: Fehlerseite 404

                                    Szkoda, że w testach ADAC nie pojawia się Kleber.
                                    No własnie , dzisiaj gumiarz namawiał mnie na Kleber-y Dynaxer HP 3 co myślicie o tej oponie ???
                                    Była O1 TDI , jest G7 Variant TSI

                                    http://www.motostat.pl/user_images/71265/icon3.png

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez romi-70
                                      Kleber-y Dynaxer HP 3 co myślicie o tej oponie ???
                                      Miałem ale poprzedni model i był ok, problem polega na tym kto jest producentem, moje były Francja kolegi Polska różnica kolosalna. Bieżnik ten sam ale mieszanka już nie a teraz ponoć nie piszą kraju tylko UE.
                                      Jeśli nie chcecie zrezygnować z radości picia kawy, ale chcecie dbać o zdrowie, rozwiązanie znajdziecie tutaj. www.zbyszek.ganodermakawa.pl

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez ZYBI68
                                        Miałem ale poprzedni model i był ok, problem polega na tym kto jest producentem, moje były Francja kolegi Polska różnica kolosalna. Bieżnik ten sam ale mieszanka już nie a teraz ponoć nie piszą kraju tylko UE.
                                        A ha... Dzięki sprawdzę sobie
                                        Może jeszcze , Ktoś coś dorzuci....
                                        Była O1 TDI , jest G7 Variant TSI

                                        http://www.motostat.pl/user_images/71265/icon3.png

                                        Komentarz


                                        • ja już chciałem kupić continentale CPC2 ale zobaczyłem że weszły CPC5 i z tego co sie dowiedziałem CPC2 są wycofywane i teraz nie wiem czy wziąć CPC2 i liczyć na to że nie będzie żadnej przygody i przez cały okres użytkowania żadna z opon nie zostanie uszkodzona (w razie uszkodzenie będę musiał kupić 2 nowe) czy zaryzykować i kupić CPC5. Niby przez 5 lat technologia poszła do przodu więc powinny być lepsze ale jak wiadomo różnie z tym bywa.

                                          Cena CPC2 195/65/15 91H - 230,00 zł
                                          Cena CPC5 195/65/15 91H - 236,00 zł różnica tylko 6zł na jednej sztuce czyli tyle co nic

                                          Mam tydzień na podjęcie decyzji, trzeba ściągać zimówki bo lato idzie
                                          ROCZNIK 98 PO LIFTINGU ;-) ---> fotki

                                          JOHNNY II ASC + SIRIO AS-100

                                          Komentarz


                                          • zgucio, jak dla mnie wybór oczywisty przy takiej różnicy :wink:
                                            Moje MU: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=586830#586830
                                            6n leichtwagen: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=886072#886072
                                            Rozpórki, mocowania foteli: http://gorny-sport.pl/

                                            Komentarz


                                            • zgucio,
                                              Bierz 5 i to bez zastanowienia.

                                              A tak poza tym prześlij linka gdzie dają takie ceny....
                                              MECHANIKA # WULKANIZACJA # MYJNIA # SPRZEDAŻ NOWYCH OPON # PROSTOWANIE FELG #

                                              Zapraszamy : http://ww.facebook.com/navigator.auto


                                              # # # # # # # # # # #

                                              Moja O2
                                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=51159

                                              Komentarz


                                              • ja kupiłem w tamtym roku 2 nowe kleberki hp3 i bardzo dobre opony w dobrej cenie. Za miesiąc kupie kolejne 2 i będzie komplet.
                                                Moja skodzinka o2
                                                Blacharstwo i lakiernictwo Autoklinika

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez conan
                                                  kleberki hp3
                                                  według mnie jest to jedna z lepszych opon na rynku do normalnej jazdy. a w zasadzie nie wiem czy nie najlepsza...
                                                  O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                                  GVI 1.4TSI
                                                  LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                                  tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                                  Komentarz


                                                  • Kleberki widze na opony.pl po 300zl sztuka,16.Jest cos w tej cenie lub troche drozszego warte uwagi,jezdze spokojnie i dobrze zeby byla cicha.
                                                    Kondziu

                                                    OCP

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X